fbpx

Вимірювання швидкості

Нагадуємо, що всі програми, які активно або неактивно, але використовують інтернет, можуть знизити реальну швидкість роботи з інтернет. Перед вимірюванням швидкості рекомендуємо:

  • тимчасово відключити програми захисту (firewall, антивіруси і т.п.);
  • переконатися, що не активні такі додатки як torrent, і т.п .;
  • зупинити перегляд потокового відео (streem відео);
  • переконається що в даний момент не йде скачування інформації з мережі Інтернет.
  • для коректного тестування, вимірюйте швидкість прямого проводового підключення. На швидкість Wi-Fi з’єднання впливають зовнішні чинники, які не залежать від провайдера, і такий тест не дасть достовірної інформації;
  • найбільш об’єктивний результат при тесті швидкості можна побачити в безпечному режимі з підтримкою мережі (якщо ОС Windows), для переходу в цей режим, перезавантажте комп’ютер і під час включення комп’ютера часто натискайте F8 (до появи меню додаткових варіантів завантаження).

Можливі незначні похибки вимірювання швидкості тому в тарифному плані вказується тільки швидкісна характеристика виділеного каналу.

Швидкість Інтернет з’єднання можна протестувати на ресурсі speedtest.net   (потрібно натиснути кнопку «ЗМІНИТИ СЕРВЕР» і вибрати сервер «Kahovka.Net»).

FAQ

Підвищення тарифів в населених пунктах с. Генічеська Гірка та с. Щасливцеве

Шановний Абоненте!

Протягом останніх років ціни інтернет провайдера М-Net залишалися стабільними, а якість наданих послуг, навпаки, покращилась. Однак, щоб продовжувати підвищувати якість послуг і стабільно забезпечувати населення інтернетом, компанія змушена незначно підвищити тарифи в населених пунктах с. Генічеська Гірка, с. Щасливцеве. Це в свою чергу пов’язано з підвищення тарифів на оренду електричних опор, подорожчанням енергоресурсів, комплекту продукції і обладнання. Впроваджено з 01 травня 2020 року наступну тарифну сітку для обслуговування вищевказаних абонентів та буде становити:

Домашній до 35 Мбіт/сек 190,00 грн./мiс.

Максимум до 80 Мбіт/сек 240,00 грн./мiс.

Новини

Чому знижується швидкість роботи по Wi-Fi?

• Місце роутера, що утрудняє проходження сигналу. Установка роутера за металевими дверима, в щитку, під столом, в кутку або в шафі негативно впливає на якість прийому сигналу.

•Особливості квартири: велика площа або складна конфігурація, матеріал і товщина внутрішніх стін. Для покриття бездротовою мережею квартир площею олее 50-70 кв. м або «пробивання» товстих стін часто потрібно більш потужний Wi-Fi обладнання, іноді комбінація з декількох пристроїв.

•Стандарт Wi-Fi, який використовується роутером і приймають адаптером (802.11b / g / n / ac). Наприклад, застарілий роутер або приймає адаптер в ноутбуці, що працює в стандарті 802.11g, в умовах багатоквартирного будинку знижує швидкість до 15-20 Мбіт / с. •Частота передачі даних, яка використовується роутером і приймають адаптером (2,4 Ггц / 5 Ггц). Підтримка частоти 5 Ггц дозволяє помітно збільшити швидкість Wi-Fi в побутових умовах.

•Перешкоди від інших Wi-Fi-мереж, що працюють в одному і тому ж діапазоні (2,4 Ггц). Проблема зниження швидкості Wi-Fi через перешкоди від сусідських мереж вирішується вибором найменш завантаженого каналу в настройках роутера, зміною роутера на більш потужний або підтримує 2 діапазону (2,4 Ггц і 5 Ггц).

•Перешкоди від таких побутових приладів як мікрохвильова піч, радіотелефон, бездротова радіоняня або різних радіогаджетов (радіомишка, радіоклавіатура, радіокеровані іграшки), що працюють в діапазоні 2,4 Ггц.

FAQ